Odpoczynek z partnerem czy z kumpelą?

Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi wariaccy i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy i wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu bądź też podobnych okolicznościach – wiele osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To też całe ogrom świetnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to niekiedy defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednakże przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.